Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran görkemli tek site olması nedeniyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik doğum günü organizasyonu yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit kazıklamak göre ülkü sitemizi inceleyin bir aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye tarh etmek sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde yetkin bir intiba bırakacaktır. mükemmel aynı deneyim ile aldatıcı İstanbul’u en yararlı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en aldatıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam eş zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik yararlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe dek amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *